Virtual Ukraine – WAR IN UKRAINE, це продовження великого проекту по оцифруванню України в форматі  VR. 

До 24 лютого 2022 року команда студії IDRON під керівництвом панорамного фотографа Дмитра Малишева створила віртуальні екскурсії по багатьом цікавим локаціям України. Це культурно-історичні, природні і туристичні локації, які ми бажали показати всьому світу. За допомогою Virtual Ukraine ви також можете подивиться на українські міста з висоти пташиного польоту, або віртуально відвідати  унікальні об’єкти, в які пересічний глядач в звичайному житті не зможе попасти. Наприклад Верховна Рада де працює український парламент, зал засідань Уряду України, найбільший в світі літак АН-225 Мрія (2016 – «живий літак»  та 2022 рік – «підірваний літак»). А також найвища панорама в Україні на горі Говерла або найнижча панорама на нижньому поверсі законсервованого командного пункту управлення пуском ядерних ракет СРСР .

24 лютого 2022 року все змінилось. Росія напала на Україну. Шокуюча правда руйнувала світогляд. В 21 сторіччі великий сусід, який за міжнародним  договором повинен був гарантувати безпеку України, підступно вторгся в мирну країну, стираючи на своєму шляху все живе. 

Ми не могли не діяти! Треба було, або відстоювати незалежність зі зброєю в руках, або по іншому допомагати Україні в її боротьбі. Ми виступили на інформаційному фронті.

Вже через місяці з початку війни Дмитро Малишев використовуючи свій досвід та професійні знання, почав створювати цей проект. І почалось все зі зйомок деокупованих територій. Буча, Ірпінь, Гостомель і Бородянка. Макарів і Мощун і звичайно сам Київ. 

Ви можете побачити Зруйновані багатоповерхові і приватні будинки, офісні і торговельні центри, лікарні, школи і дитячі садочки, віртуально пройтись по згорілій квартирі чи підвалу де українці жили під час окупації та ховались від обстрілів. 

В 2016 році ми зробили повний віртуальний тур по найбільшому в світі літаку АН-225 МРІЯ. В 2022 Дмитро знімав зруйновану МРІЮ. Відвідайте унікальний і єдиний в сіті повний віртуальний тур по цьому літаку.

Потім були зйомки Чернігівської і Харківської областей, Миколаїва і Вольногорська, Деокупованої частини Херсонської області і Частини Донецької області яку Україна утримує під контролем.

Ми продовжуєм розвивати наш проект. Продовжуєм знімати вражаючи кадри навіть в небезпечних для життя локаціях для того, щоб весь світ мав можливість побачити той жах який росія створила в Україні.

росія – країна терорист! 

Україна переможе. Слава Україні!